Vacature Customer service medewerker voor autoveilingen in Barneveld Ede

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Nog niet beoordeeld)
Laden...

Wat ga je doen?

In deze functie ga je aan de slag bij hét grootste autoveilinghuis van Europa. Dit veilinghuis zorgt voor veel verschillende opties als we het hebben over tweedehands voertuigen. Ze veilen van scooters tot aan vrachtwagens en zo nu en dan komen er zelfs brandweerwagens voorbij. Alles is aanwezig en met één klap met de hamer is het verkocht!

Wat ga je doen?
Als customer service medewerker voor autoveilingen in Barneveld bewaak en controleer jij samen met je gezellige, maar vooral ook hardwerkende collega’s de lopende processen m.b.t. transport, houdt jij de factuurstroom in de gaten, zorg jij dat planningen strak verlopen en verwerk je aanmeldingen van veilingen in de systemen. Loopt er iets niet zoals verwacht? Dan pak jij dit direct op en zorg je dat zowel de transporteur en de klant op de hoogte zijn. Een erg afwisselende functie waar vragen vanuit de klant ook nog eens verschillende manier binnen kunnen komen, online en fysiek aan de balie. Deze gesprekken zijn voornamelijk met Nederlandse klanten, maar aangezien het een grote internationale organisatie is, zal een Engels gesprek zeker ook voorbij komen. Een mooie uitdaging is het zeker en elke dag is anders!
Laat jij zien wat je in huis hebt? Dan wordt dit ook zeker opgemerkt. Zo is iemand van customer service laatst doorgegroeid naar een andere afdeling.

Wie ben jij?
Je bent een harde werker die goed zelfstandig aan de slag kan, maar ook sterk staat in teamverband.  Als customer service medewerker voor autoveilingen in Barneveld deins je niet terug van administratief werk en ben je tussen de 32 en 40 uur beschikbaar. Aangezien je te maken krijgt met nationale en internationale klanten (hoe vet!?), is het belangrijk dat je een goed woordje Nederlands en basis Engels spreekt.

Wat wij bieden

  • Jezelf ontwikkelen op internationaal vlak;
  • Een mooi bruto maandsalaris tussen de € 1.800,- en € 2.600,- o.b.v. 40 uur;
  • Een fantastisch bedrijfsrestaurant;
  • Werken in een informeel en gedreven team;
  • Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf.

Wat wij vragen:

  • Minimaal mbo werk- en denkniveau;
  • Administratieve ervaring;
  • MS Office en CRM systemen zijn jou bekend;
  • Je spreekt Nederland en Engels.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop ‘Solliciteer direct!’ en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Direct reageren op deze vacature

  • Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx.
  • Eindig niet onderop de stapel! Een opvallend cv verhoogd uw kans op een sollicitatiegesprek met 43%. Maak voor slechts 4,95 een prachtig cv met EasyCV!
  • Geen cv bij de hand? Mail de vacature naar uzelf en solliciteer later!