Vacature Praca w Leerdam #productie# Leerdam

  • Vakgebied: Overig
  • Soort dienstverband: Tijdelijk
  • Aantal uur: 32-40 uur per week
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Plaats: Leerdam
  • Salarisindicatie: 1500 - 2000 per maand
  • Plaatsingsdatum: 04 april 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Nog niet beoordeeld)
Loading...

Start People poszukuje pracowników produkcyjnych do firmy Hearthside w Leerdam.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Pakowanie produktów na linii produkcyjnej;
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości;
  • Inne czynności produkcyjne takie jak np. etykietowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów.

Functie-eisen

Wymagania:

  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany;
    Ranna: 6:00 – 14:00 / Popołudniowa: 14:00 – 22:00 lub 15:00 – 00:00 / Nocna: 22:00 – 06.00
  • Posiadasz własny transport
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicach Leerdam;
  • Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Direct reageren op deze vacature